Connect with us

Lajme

Luftëtari dhe invalidi i luftës së UÇK-së ka nevojë për ndihmën tuaj për transplantim të veshkës

Published

on

Luftëtari dhe invalidi i luftës së UÇK-së, Nexhat Cikaqi, ka nevojë për ndihmën e të gjithëve.

Ai vuan nga një sëmundje dhe ka nevojë për transplantim të veshkës dhe duhet të dërgohet jashtë vendit për shërim.

Familjarët e tij kanë hapur një kampanjë humanitare në “Gofoundme”, në të cilën mundeni t’i dërgoni të hollat që dëshironi t’i dhuroni Cikaqit për shërim.

Shuma e nevojshme për të është rreth 80 mijë euro.

Më poshtë i keni numrat e familjarëve të Nexhatit të cilët mundeni t’i kontaktoni:

Fatmir Balaj +38344142242;

Reshat Balaj +38349747020;

Isa Gallapeni +38344260401;

Bekim Bytyçi +38344307793.

NA NDIQ NË FACEBOOK