Connect with us

Kosovë

Aksident i rëndë në Leposaviq, lëndohen dy persona

Published

on

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka njoftuar për një aksident trafiku në Leposaviq.

Aksidenti ka ndodhur dje dhe janë përplasur dy vetura.

Dy persona kanë marrë lëndime trupore.

Njoftimi i plotë:

AKSIDENT TRAFIKU ME LËNDIME

Leposaviq 10.06.2024-20:00. Raportohet për aksident trafiku në mes të dy veturave me vozitës meshkuj kosovarë. Si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar dy vozitësit e veturave të cilët janë dërguar për tretman mjekësor .

NA NDIQ NË FACEBOOK