Connect with us

Ndryshe

Momenti gazmor kur një burrë përplaset në shkurre pasi tentoi të hipte në majë të një koshi plehrash në Angli

Published

on

Ky është momenti qesharak kur një baba i dy fëmijëve përplaset me shkurre pasi kishte tentuar të hipte në majë të një koshi plehrash.

Matt Gentle, 40 vjeç, u përpoq të ndryshonte bateritë në dy kamera sigurie jashtë shtëpisë së tij, shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi.

Megjithatë, ajo që duhet të ishte një detyrë e thjeshtë e bëri atë të përplasej me shkurre.

Pamjet tregojnë Matt, nga Croydon në jug të Londrës, duke tërhequr një kosh me rrota nga fundi i makinës së tij dhe duke e vendosur pranë një shkurre.

Dhe pas tentimit për të hipur mbi të, bie mbi shkurre.

Matt tha se gruaja dhe fëmijët e tij janë “duke shijuar pamjet” dhe shtoi: “Ishte qesharake – u ngjita në koshin që nuk mund ta mbajë peshën time. /Telegrafi/

NA NDIQ NË FACEBOOK