Connect with us

Lajme

LAJMI I FUNDIT: Bllokohet Haraçina, policë nga toka dhe ajri pas incidentit të armatosur

Published

on

Policë të shumtë tashmë kanë bllokuar hyrje-daljet e Haraçinës, ndërsa përforcime kanë ardhur edhe nga ajri – helikopterët e policisë.

Po kërkohen vetura dhe persona që gjuajtën në drejtim të kryetarit të Haraçinës, Ridvan Ibraimi, për të cilin banorë të Haraçinës thonë se është plagosur dhe është dërguar me veturë në Klinikë të Shkupit, raporton gazeta KOHA.

Nga plumbat  ka pësuar edhe i riu A.A, djali i shoferit të kryetarit të Komunës.

NA NDIQ NË FACEBOOK