Connect with us

Lajme

Kasami dhe Taravari me të rinjët, prezantojnë programin

Published

on

Kreu i Lëvzijes BESA, njëherit edhe bartës i listës për deputet në njësinë 6 zgjedhore, Bilall Kasami së bashku me kandidatin për president të koalicionit VLEN, Arben Taravari zhvilluan debat me të rinj dhe të reja

“Kandidati për president z.Taravari para të rinjve prezentoi vizionin e tij për zhvillimin dhe progresin e të rinjve në vend, vizion ky i cili u mirëprit me entuziazëm nga të rinjt!”, njoftoi Kasami në rrjetin social Facebook.

NA NDIQ NË FACEBOOK