Connect with us

Lajme

Durmishi – BDI-së: U tjetërsuat për interesa personale, 8 maji është afër

Published

on

Besar Durmishi nga Lëvizja BESA përmes një statusi në Facebook ka theksuar se BDI nga një parti e dal nga lufta është shumëtjetërsuar vetëm për interesa personale.

“Nga një parti e dalur nga lufta në avancimin e shqiptarëve dhe realizimin e marrëveshjes së Ohrit u tjetërsuan për interesa personale. Ndërruan ideologji u bënë parti e gjelbërt me fushatë urbane! Nuk mjaftoi me kaq, nga çiftelia dhe këngët patriotike u ulën me horrat, turkët, romët dhe boshnjakët. Në çdo cikël zgjedhor ndërruan ideologji dhe të gjitha pa sukses.

Populli ju njeh, për atë 24 prilli dhe 8 maji është afër. Populli VLEN!”, ka shkruar Durmishi

NA NDIQ NË FACEBOOK