Connect with us

Religjion

Robin Krasniqi vizitoi Qabenë: Faleminderit Zot, ndjenja më e fortë në krejt jetën time

Published

on

Boksieri i njohur Robin Krasniqi, është lajmëruar nga Meka.

Ai e ka vizituar vendin e shenjtë të myslimanëve Qabenë.

Krasniqi u shpreh tejet i lumtur që pati këtë mundësi.

“Ndjenja më e fortë në krejt jetën time, prej që e mbajë në mend e deri tash. E falënderoi zotin për këtë mundësi, për të gjitha që mi dha, ky sot që jam”, tha Krasniqi.

Boksieri ditë më parë lajmëroi se po shkonte t’i vizitonte vendet e shenjta myslimane, Mekën dhe Medinën.

Në këtë kohë, në vendet e shenjta islame po kryhet Umra.

Videon e plotë mund ta shihni KËTU

NA NDIQ NË FACEBOOK