Connect with us

Lajme

Bledi për Shqipen dhe Adrin: Ka gjetur tenxherja kapakun, BB nuk do njerëz të mirë

Published

on

Opinionisti Bledi Mane ka folur lidhur me debatin që shkaktuan Shqipja dhe Adri për thashethemet për disa nga banorët. Bledi u tha se ka gjetur tenxherja kapakun. “Ka gjetur tenxherja…

Opinionisti Bledi Mane ka folur lidhur me debatin që shkaktuan Shqipja dhe Adri për thashethemet për disa nga banorët.

Bledi u tha se ka gjetur tenxherja kapakun.

“Ka gjetur tenxherja kapakun, ty Shqipe unë te barazoj me Bucin, Big Brother nuk do njerëz te mire, lojtare te mire ketë jave kane qene Shqipja dhe Adri edhe pse Adri është fake, Shqipja është doktor shkence”.