Connect with us

Kosovë

Aksident i rëndë në Pejë, dyshohet për të lënduar

Published

on

Një aksident ka ndodhur para pak minutave në Pejë.

Sipas burimeve të Indeksonline, në aksident janë përfshirë dy vetura “BMW” dhe një “Polo”.

Dyshohet se si pasojë e këtij aksidenti ka të lënduar.