Connect with us

RELIGJION

Robin Krasniqi shkon në Mekë dhe Medinë

Published

on

Boksieri i njohur Robin Krasniqi, njihet për jetën e tij super luksoze.

Udhëtimet nga ana e tij janë të shpeshta si me familje poashtu edhe me miq, shkruan Indeksonline.

Por, natën e mbrëmshme bëri të ditur se do të marr rrugën më të mirë. Ai zbuloi se do të shkoi në Mekë e Medinë.