Connect with us

Sport

U ndërpre ndeshja për shkak të tyre, grupi i huliganëve rumun del me postim

Published

on

Grupi i huliganëve rumunë, Uniti sub tricolor, doli me postim pasi u kujdes që të ndërpritet ndeshja mes Rumanisë dhe Kosovës.

“Ua kemi thënë në Prishtinë. Ua kemi thënë edhe këtu. Kosova është SERBI”, kanë shkruar huliganët rumunë.

Ndeshja pritet të vazhdojë për pak minuta.

NA NDIQ NË FACEBOOK

1