Connect with us

SKENA

Sezoni i dasamve përfundoi, ja ku ka përfunduar Safetja me burrin dhe dy vajzat e saj

Published

on

Safete Mustafa është këngëtarja e mirënjohur kosovare.

Ajo së bashku me motrën e saj, Sahiden njihen në publik me emrin e përbashkët Motrat Mustafa, përcjell ORAinfo

Safetja është shumë e kërkuar nga publiku shqiptar nëpër dasma dhe ahenge.

E tani kur ka kaluar koha e sezonit të dasmave, Safetja ka gjetur kohë për pushime.

Ajo ka zgjedhur një vend të bukur të Italisë, për t’i kaluar pushimet me burrin dhe dy vajzat e saj.

Nga atje Safetja ka sjell imazhet me të bukura. Kaq e lumtur po duket ajo në shoqërinë e dy vajzave të saj dhe burrit. /ORAinfo/

NA NDIQ NË FACEBOOK