Connect with us

SKENA

Pamje brenda shtëpisë së Aides dhe Armend Rexhepagiqit

Published

on

Për herë të parë brenda shtëpisë së Aides dhe Armend Rexhepagiqit.

Këngëtari Armend Rexhapgiqi është një nga artistët më të pëlqyer në vend, ani pse jo shumë prezent me këngë e videoklipe të reja.

Armendi dhe Aida prej vitesh punojnë këngë për të tjerët, duke vulosur kështu shumë hite.

Dyshja, kanë pasur një bashkëpunim të gjatë e të frytshëm edhe me Jehona Sopin, e cila së fundi kishte edhe koncertin e saj solistik, shkruan Kosovarja.

Armendi, koncertin e Jehones e ka shijuar edhe nga shtëpia, duke zbuluar për herë të parë pak nga ambienti i brendahëm i shtëpisë ku jeton ai bashkë me të shoqen, Aiden.

NA NDIQ NË FACEBOOK