Connect with us

Ndryshe

Një biçikletë pa ngasës duke ecur nëpër rrugë dhe më pas rrëzohet në tokë – në “qytetin më të përhumbur” të Evropës

Published

on

Ky është momenti shqetësues kur një biçikletë duket se lëviz vetë përpara se të ndalojë dhe të bjerë në tokë një rrugë të zbrazët në York, Anglia.

Këto pamje thuhet se u kapën nga kamerat e vëzhgimit ndërsa vendasit tentuan për të sqaruar të shpjegojnë misterin fantazmë në këtë qytet të Evropës, përcjell Telegrafi.

York-u ka një histori me mbi 500 fantazma “brenda mureve të qytetit të lashtë”, duke bërë që ai të shpallet “qyteti më i përhumbur në Evropë”. /Telegrafi/

The post Një biçikletë pa ngasës duke ecur nëpër rrugë dhe më pas rrëzohet në tokë – në “qytetin më të përhumbur” të Evropës appeared first on Telegrafi.

NA NDIQ NË FACEBOOK