Connect with us

SKENA

Luizi priton me dal në foto , Kiara e publikon në këtë gjendje!

Published

on

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të dashura për publikun.

Ajo u bë akoma më e dashur pas martesës së saj me Luizin, përcjell ORAinfo.

Kiara është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Ajo se fundmi ka publikuar një fotografi ku shfaqet në shoqëri të Luizit.

Ky i fundit duket se ka nisur të lodhet nga fama.

Kjo pasi ai po refuzon të bëjë edhe foto.

‘Fytyra e një personi qe perton me dal në foto’ ka qenë përshkrimi qe Kiara i ka bërë fotografisë me Luizin e ku ky i fundit shfaqet i lodhur dhe i rraskapitur. /ORAinfo/

NA NDIQ NË FACEBOOK