Connect with us

Lajme

Kasami: Fronti opozitar i gatshëm të sfidojë pushtetin

Published

on

Kreu i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami, theksoi se fronti opozitar shqiptar është i gatshëm të dal në zgjedhje dhe të sfidoj pushtetin.

Sipas Kasami bashkëpunimi mes Lëvizjes BESA, Lëvizjes Demokratike dhe Alternativës funksionon në mënyrë të përkryer dhe u shpreh i bindur se ky bllok do të dal fitues  në zgjedhjet e ardhshme parlamentare.

NA NDIQ NË FACEBOOK