Connect with us

SKENA

Kaq shumë është dobësuar Armonda sa pozon me barkun jashtë

Published

on

Flamuri dhe Armonda janë cifti i njohur në rrjete sociale që kanë bërë bujë për lidhjen e tyre.

Kjo pasi që Armonda ishte shumë më e shëndoshë dhe kanë marrë shpesh kritika duke i thënë së bashkëshorti e do vetëm për ‘letra’.

Megjithatë ata kanë vite që janë bashkë, por që së fundmi ishte Armonda që mori vëmendje të madhe.

Ajo ka munguar për një kohë në rrjete sociale dhe kur u kthye kishte humbur shumë peshë.

Madje së fundmi ka publikuar foto ku shihet me barkun jashtë.

Ajo ka marrë shumë komente pozitive nga ndjekësit duke mbështetur në rrugëtimin që ka marrë që të humb sa më shumë kilogram, përcjell InfoKosova.