Connect with us

SKENA

I ka dy fëmijë, por nuk është ngopur, Gëzimja sërish në pritje të ëmbël

Published

on

Gëzimja është reja e këngëtares Rëmzie Osmani dhe ky fakt e ka bërë mjaftë të njohur për publikun e gjerë.

Gëzimja, ka një faqe me shumë ndjekës në Instagram, ani pse nuk është aktive si rejat e tjera të estradës, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E në fotografinë e fundit barku i saj po duket paksa i fryrë dhe ka ngritur dyshimet se është sërish në pritje të ëmbël. /ORAinfo/

NA NDIQ NË FACEBOOK