Connect with us

SKENA

Fjalët që Meda ia tha djalit derisa e përcolli në ditën e parë të shkollës

Published

on

Çka i tha Meda djalit derisa e përcolli në ditën e parë të shkollës.

Këngëtari i njohur Meda para disa orësh ka ndarë disa foto me bashkëshorten dhe djalin e tij teksa e dërgon në shkollë.

Ai ka thurur fjalët me të ëmbla që një prind mund të ja thotë fëmijës së tij, shkruan Kosovarja.

“Urime dita par e shkollës djali i babit ju prift e mara gjithë jetën” ishte shprehur këngëtari.

Kujtojmë se Meda dhe Lulja kanë katër fëmijë, një vajzë dhe tre djem.

NA NDIQ NË FACEBOOK