Connect with us

Lajme

Kasami: Sela opozitar i rrejshëm, i ka shërbyer dhe i shërben BDI-së

Published

on

Kryetari i BESËS, Bilall Kasami në intervistën e dhënë  në Tv Alsat ka goditur ish kreun e ASH, Ziadin Sela.

Kasami e quajti opozitar të rrjeshëm Selën duke përmendur deklarimet e ashpëra e të deridjeshme të Selës për kreun e BDI-së, Ali Ahmeti.

“Po flasim për një opozitar të rrjeshëm i cili e ka lujtur rolin e opozitës dhe sot hapur i shërben BDI-së dhe i shërben BDI në momentet më kritike dhe hapur do i shërbej BDI-së në koalicion parazgjedhor”, ka theksuar Kasami.

NA NDIQ NË FACEBOOK