Connect with us

Lajme

Taravari: Raportet me BDI-në janë korrekte! (VIDEO)

Published

on

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari, thotë se raportet me partnerin e koalicionit BDI-në janë korrekte.

“Po mund të them që janë raporte korrekte, sikur me të gjitha partitë politike. Me BDI-në jemi në një Qeveri të përbashkët dhe nuk mund të them që kemi ndonjë afërsi të jashtëzakonshme, por mund të them që janë raporte korrekte edhe me LSDM-në edhe me BDI-në, tash për tash”, tha Taravari për gazetën LAJM.

NA NDIQ NË FACEBOOK