Connect with us

Lajme

‘A është normale kjo?’: Nëna e re amerikane mbetet e shtangur kur vajza e saj ngre kokën, ‘bën zhurmë’ dhe fillon të zvarritet

Published

on

Një nënë ka mbetur e habitur kur foshnja e saj e porsalindur filloi të ngrinte kokën dhe të përpiqej të zvarritej vetëm tre ditë pas lindjes.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, Samantha Mitchell, nga White Oak, Pennsylvania, dhe nëna e saj kapën momentin e pabesueshëm në kamera, ndërsa e vogla Nyilah Daise Tzabari ishte e shtrirë në bark në shtratin e spitalit.

E vogla mund të shihet duke u rrotulluar, duke bërë zhurmë dhe duke ngritur kokën për disa sekonda, ndërsa shikon përreth.

Në një video të shpërndarë në mediat sociale, Samantha mund të dëgjohet duke pyetur nënën e saj: ‘A është normale kjo?’ dhe ajo u përgjigj: “Jo, ajo është tre ditë”.

Samantha, 34, tha se nxitoi për të filmuar ngjarjen mahnitëse pasi e dinte se miqtë dhe familja e saj nuk do ta besonin dhe u mahnit kur vajza e saj u përpoq të zvarritej për një minutë të tërë.

Nëna e cila sapo kishte lindur fëmijën e saj të parë në spital dy ditë e gjysmë pasi lindi vajza e saj. /Telegrafi/

The post ‘A është normale kjo?’: Nëna e re amerikane mbetet e shtangur kur vajza e saj ngre kokën, ‘bën zhurmë’ dhe fillon të zvarritet appeared first on Telegrafi.

NA NDIQ NË FACEBOOK