Connect with us

Sport

Vjedhja e kabllove të sinjalit televiziv, shtyhet prezantimi i Patos te Sao Paolo

Published

on

Prezantimi i Alexandre Patos te Sao Paolo, që ishte planifikuar të ndodhte këtë të hënë, është shtyrë për të martën.

Në një reagim në rrjetet sociale klubi brazilian bën me dije se arsyeja pse ka çuar në këtë vendim është vjedhja e kabllove në lagjen Barra Funda.

Lexo edhe:

Për shkak të kësaj ndodhie, në zonat pranë stadiumit mungon sinjali televiziv, telefoni dhe interneti, duke e penguar klubin të shërbejë siç duhet shtypin.

The post Vjedhja e kabllove të sinjalit televiziv, shtyhet prezantimi i Patos te Sao Paolo appeared first on SuperSport.

NA NDIQ NË FACEBOOK