Connect with us

Sport

VIDEO/ Autogoli më qesharak, shënon në portën e tij dhe dëmtohet!

Published

on

Një autogol i çuditshëm është shënuar në Kupën e Lituanisë. Zalgiris Kaunas u kualifikua në çerekfinale falë suksesit 3-0 përballë Zalgiris Vilnius.

Ishte minuta e 80’ kur vendasit kaluan në avantazh të trefishtë falë një gafe fatale dhe qesharake të skuadrës kundërshtare.

Lexo edhe:

Portieri i Zalgiris Vilnius nxitoi të niste një aksion, por e përplasi topin në shpinën e kroatit Stipe Vucur.

Topi në rrjetë, 3-0 për Kaunas dhe Vucar i dëmtuar, me këtë të fundit që nuk kuptoi asgjë se çfarë kishte ndodhur.

The post VIDEO/ Autogoli më qesharak, shënon në portën e tij dhe dëmtohet! appeared first on SuperSport.

NA NDIQ NË FACEBOOK