Connect with us

Bota

Rënda/ Shqiptari vret të dashurën e tij, dalin detaje tronditëse

Published

on

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Maribor të Sllovenisë.

Sipas mediave vendase, një 20-vjeçar kosovar ka vrarë partneren e tij serbe. Viktima ishte 27 vjeç dhe dyshohet se prej disa kohësh ishte në një lidhje me 20-vjeçarin.

Policia e Mariborit bëri të ditur se sot rreth orës 14:00 është njoftuar se në një banesë janë dërguar ekipet e shpëtimit, pasi mësohet se aty ka mbetur e plagosur një grua.

Mjekët në vend kishin konstatuar se një grua kishte vdekur me dhunë.

NA NDIQ NË FACEBOOK