Connect with us

Bota

“Për dashurinë e jetës”, Joe Biden me mesazh emocionues për gruan në Ditën e Nënës

Published

on

Presidenti i ShBA-ve, Joe Biden, ditën e sotme (14 maj), ka uruar bashkëshorten për ditën e nënave.

Me një imazh tejet të bukur ai përcolli një mesazh tejet emocionues.

“Për dashurinë e jetës sime dhe jetën e dashurisë sime. Gëzuar Ditën e Nënës, Zonja e Parë Dr. Jill Biden”, shkroi krahas imazhit i cili mori pëlqime e komente të shumta nga ndjekësit.

NA NDIQ NË FACEBOOK