Connect with us

Lajme

Mendoni se keni pasur një ditë të keqe në punë – imazhet që tregojnë se “ka më zi”

Published

on

Të gjithë ëndërrojnë të ketë një ditë të mirë, të lehtë dhe me pak stres në punë, por jo të gjithë e kanë atë fat çdo ditë.

Fotografitë e publikuara më poshtë që janë shkrepur në vende të ndryshme të botës, tregojnë se mund të ketë edhe më zi, transmeton Telegrafi.

Fotografitë tregojnë se çfarë u ka ndodhur punonjësve në vendin e tyre të punës, dhe me sfidat që është dashur të ballafaqohen.

Kolazhi po bën xhiron e botës dhe fotografitë janë shkrepur nga kafiteri, restorante, ndërtimtari e fusha tjera.

Se për çfarë është fjala shikoni foto-kolazhin e publikuar më poshtë që vërtetë është interesant. /Telegrafi/

The post Mendoni se keni pasur një ditë të keqe në punë – imazhet që tregojnë se “ka më zi” appeared first on Telegrafi.

NA NDIQ NË FACEBOOK