Connect with us

Ndryshe

Gruaja zbulon tradhtinë e burrit me shoqen e ngushtë në programin shqiptar

Published

on

“1 herë MAT”, rubrika më e re në “E Diell” nisi sot me një episod të parë për t’u mos u humbur. “1 herë MAT”, një program për investigimin e tradhtive, ka synimin e vetëm të zbulojë gënjeshtrën dhe tradhtinë.

Histori personale, shumë emocionuese, por edhe të ndjera do t’ju shoqërojnë të dielave me moderator Ervin Kurtin dhe detektive Shkënda Lilin.

Në episodin e sotëm, një vajzë dyshon se burri i saj e tradhton me shoqen e saj të ngushtë. Si është e vërteta? Zbulojeni në videon e plotë të cilën mund ta ndiqni më poshtë.

NA NDIQ NË FACEBOOK