Connect with us

SKENA

Do të habiteni! Ja veprimi i pazakontë i personazhit të njohur në emisionin e mëngjesit (VIDEO)

Published

on

Një ngjarje e pazakontë, e cila ka hapur shumë debate ka ndodhur gjatë një emisioni mëngjesi në Britani. Mediat e huaja raportojnë se Helen Berryman, nga Britania e Madhe, u shfaq në ‘Good Morning Britain të ITV’ këtë mëngjes për të diskutuar për njerëzit që e shohin nudizmin egoist dhe skandaloz.

Në pamjet e siguruara duket se Helen ka gjetur mënyrën për të mbështetur nudizmin në diskutim, duke u shfaqur totalisht e zhveshur gjatë emisionit.

“Me të gjitha gjërat që po ndodhin në botë tani, a jemi vërtet kaq të shqetësuar nga një trup lakuriq që bën banjo dielli në një cep të qetë të një parku?”- tha ajo.

Si përgjigje, Ed deklaroi se ishte “absolutisht” i shqetësuar nga mendimi i njerëzve që bënin banjë dielli lakuriq. Megjithatë, Helen pyeti pse publiku i gjerë duhet të ofendohej nga një shfaqje e zhveshur, më pas bëri shaka se ata mund të “fyheshin” nga ngjyra e këmishës së intervistuesit të saj.

NA NDIQ NË FACEBOOK