Connect with us

Lajme

VIDEO/ Aksident i rëndë në Fier, dëmtohet drejtuesja e mjetit

Published

on

Një aksident është shënuar rreth orës 21:30 pranë vendit të njohur si “Pallatet e Sharrës”, në Fier. Raportohet se në aksident janë përfshirë dy automjete tip “Mercedes Benz”.

 

Mësohet se si pasojë e plagëve të marra ështe dërguar për ndihmë mjeksore në spitalin e Fierit drejtuesja e njërit prej mjeteve. Gjendja e saj shëndetësore raportohet jashtë rrezikut për jetën.

 

Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur uniformat blu dhe po punohet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

 

NA NDIQ NË FACEBOOK