Connect with us

SKENA

Stresi përlot të gjithë në finale, ia puth këmbët nënës së tij – FOTO

Published

on

Stresi është befasuar sonte në natën finale nga “Vëllai i madh”.

Pasi mori një mbështetje përmes një video-mesazhi nga Noiz, atij i është kërkuar që ta lë shtëpinë për një moment dhe të ftohet të këndojë në “Klan Arena”, këngën “Kosovë-Shqipëri”.

Teksa përfundoi këngën, prapa tij u shfaq nëna e tij, duke e emocionuar reperin, i cili nuk ngurroi të përkulej dhe t’ia puthte këmbët nënës së tij.

Jo vetëm kaq, Stresi u surprizua edhe nga Flori Mumajesi, i cili e përgëzoi reperin për atë se çfarë kishte treguar në këtë Big Brother.

NA NDIQ NË FACEBOOK

1