Connect with us

Ndryshe

Momenti kur 45-vjeçari futet me makinë në stacionin e policisë

Published

on

 

Një burrë është akuzuar për vrasje të mbetur në tentativë pasi u fut me dashje me makinën e tij në një komisariat policie në Kolorado.

Pasi përplas makinën, 45-vjeçari del nga mjeti dhe shtrihet në tokë, për t’u arrestuar.

Kamerat e sigurisë regjistruan momentin kur Nathan Chacon u fut me makinën e tij në komisariat, fatmirësisht pa lënduar njeri, edhe pse në holl kishte disa punonjës.

NA NDIQ NË FACEBOOK