Connect with us

Bota

LAJMI I TRISHTË ka tronditur botën e sportit/ Gjendet pa shenja jete nën rrënojat e tërmetit çifti i volejbollistëve të njohur (FOTO)

Published

on

Një lajm i hidhur ka tronditur botën e volejbollit, ku çifti Betul Çoban Çakir dhe Bedrettin Çakir kanë humbur jetën nga tërmeti i fuqishëm në Turqi. 27-vjeçarja Betul Çakir dhe bashkëshorti i saj Bedrettin Çakir, të dy volejbollistë, u gjetën nën rrënoja pranë njëri tjetrit pa shenja jete, raportojnë mediat turke.

NA NDIQ NË FACEBOOK