Connect with us

Sport

LAJMI I FUNDIT: Vdes trajneri i njohur i futbollit kosovar

Published

on

Sot ka vdekut trajneri i njohur kosovar Nebih Zeneli.

Zeneli së fundi kishte disa probleme shëndetësore, ku jetonte në shtetin e Sllovenisë, aty ku edhe punonte si trajner, shkruan IndeksOnline.

Ai ishte trajneri i parë shqiptar i futbollit në Slloveni.

Lajmin për vdekjen e tij e bënë të ditur familjarët e tij në facebook.

”Te dashur familjar, miq dhe shok ju njoftojm se sot me date 02.02.2023 ka ndrru jete agji jon Nebih Zeneli per vorrim ju njoftojm nderkohe.”, shkruhet në njoftim.

NA NDIQ NË FACEBOOK