Connect with us

SKENA

Ky person do t’iu blejë shtëpi Kiarës dhe Luizit sa të dalin nga “Big Brother”

Published

on

Një fans nga Amerika është apasionuar aq shumë pas çiftit Luiz-Kiara sa ka vendosur që tu blejë shtëpi sapo ata të dalin nga Big Brother.Këtë e bëri të ditur tezja e Kiarës, e ftuar në “Ftesë në 5”, së bashku me shoqen e ngushtë të banores.

Të pyetura nga Bieta për mesazhin më të çuditshëm që kishin marrë për Kiarën, tezja e saj tha: “Një fans nga Amerika shkruante që do t’iu blinte shtëpi sapo të dalin nga Big Brother Vip”.

Sa i përket dasmës, tezja e Kiarës tha se të gjithë familjarët janë emocionuar nga ai moment i bukur dhe se mbesa e ka ndjerë dhe përjetuar shumë atë moment, pasi sipas saj është person që nuk bën asnjë veprim pa e ndjerë.Nga ana tjetër shoqja e Kiarës u shpreh se kjo nuk ishte dasmë e vërtetë por dasma e shqiptarëve dhe se çdo moment ishte i mbushur me ndjenja dhe emocione reale nga të dy protagonistët.

NA NDIQ NË FACEBOOK