Connect with us

Tech & Auto

Bad News Eagles luajnë sot në finale, kaq para mund t’i fitojnë

Published

on

Ekipi kosovar në CS:GO, Bad News Eagles do ta zhvillojë sonte finalen e madhe të CCT Central Europe Malta Finals 1.

BNE ka treguar formë fantastike, duke mposhtur ekipet si forZe, Movistar Riders e Eternal Fire.

Në finale, ekipi kosovar do ta pres fituesin e duelit mes Eternal Fire dhe ENCE.

Finalja zhvillohet sonte nga ora 19:30 dhe fituesi shpërblehet me 50 mijë dollarë.

Kujtojmë se Bad News Eagles veçse e kanë të siguruar vendin e dytë, që u garanton atyre 25 mijë dollarë.

NA NDIQ NË FACEBOOK