Connect with us

Lajme

Nesër konventa themeluese e degës rajonale të Forumit të Gruas në Tetovë

Published

on

Me moton “Gruaja, shtyllë e shoqërisë”, Lëvizja Besa po themelon forumet rajonale të gruas. Derisa nesër mbahet konventa themeluese e degës rajonale të Forumit të Gruas në Tetovë, në këtë drejtim aktivitete për themelim po bëhen edhe në rajone të tjera.

“Bashkë me kryetarin e Degës, Valon Bela dhe anëtaren e Kryesisë Qendrore Filiz Ndoci realizuam takim kordinues me anëtaret e Forumit të Gruas ku diskutuam për organizimin e Kuvendit themelues të Forumit të Gruas në nivel të Degës së Shkupit”, ka njoftuar Arjanit Hoxha nga Lëvizja BESA.

 

NA NDIQ NË FACEBOOK