Connect with us

SKENA

Reja e Shkurte Fejzës doli për kafe me shoqet e saj, por mori tërë vëmendjen me këtë pamje

Published

on

Erza tashmë është një personazh i njohur dhe i dashur për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së njohur, Shkurte Fejza, përcjell ORAinfo.

Erza është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E në postimin e fundit ajo ka treguar se ka dalë me shoqet e saj dhe është thjeshtësia e saj në pamje, që mori tërë vëmendjen./ORAinfo/

NA NDIQ NË FACEBOOK