Connect with us

Bota

Po lëvizte me drogë në makinë, e pëson keq 45 vjeçari shqiptar në..

Published

on

*

Një 45 vjeçar shqiptar është arrestuar nga Policia italiane, pasi u kap me lëndë narkotike. Ai u arrestua në flagrancë në Compagnia di Cantù, ndërsa i është gjetur kokainë dhe marijunë në mjetin me të cilin po udhëtonte.

Një gjyqtar i gjykatës së Comos ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg” ndaj 45 vjeçarit, i cili po vuan dënimin në burgun Bassone në Como.

NA NDIQ NË FACEBOOK