Connect with us

Ndryshe

Ndodhira shqiptare/ Shoferi parkon furgonin dhe largohet i qetë, kur kthehet… (Video)

Published

on

Këto pamje tregojnë më së miri se përse para se të dilni nga automjeti duhet të kujdeseni për ta siguruar atë… në të kundërt, mjeti mund të përfundojë edhe në kanal.

Pamjet në fjalë vijnë nga qyteti i Lezhës. Shoferi i këtij furgoni pasagjerës e parkoi mjetin dhe u largua. Kur u kthye u përball me këtë skenë.

Për shkak të terrenit të pjerrët dhe tokës së rrëshqitshme nga shirat, mjeti përfundoi në ujë.

Policia thotë se në momentin e rënies, nuk kishte njerëz në automjet. Furgoni është nxjerrë nga kanali dhe si pasojë e rrëshqitjes i janë shkaktuar vetëm dëme materiale./tvklan.al

Për të parë videon KLIKO KËTU.

NA NDIQ NË FACEBOOK