Connect with us

Religjion

Kjo është 80-vjeçarja shqiptare që ka shkuar 14 herë në Mekë: Ja për çfarë lutem! (VIDEO)

Published

on

Emisioni “Shqipëria Live” vjen çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme.

Ky program do të thellohet për të sjellë ekskluzisht protagonistët e tyre, me lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria.

Emineja eshte e moshuara shqiptare qe agjeron prej moshes 24 vjeqare dhe eshte e rritur ne nje familje besimtare.

Ajo thote se ka agjeruar per 56 vite me rradhe cdo muaj te Ramazanit dhe jo vetem, ajo ka shkuar edhe 14 here ne Meke dhe secilen here eshte lutur te shkonte prap ne atje.

NA NDIQ NË FACEBOOK