Connect with us

Lajme

Ahmeti kërkoj skener për politikanët/ Limani i përgjigjet – ja nxjerr shtëpinë dhe vilat luksoze kreut të BDI-së (Foto)

Published

on

Kreu i BDI-së Ali Ahmeti në Tetovë sonte ka kërkuar “skener” për të gjithë politikanët për pasuritë e tyre. Pas kësaj deklarate , i menjëhershëm ka qenë reagimi i Fatmir Limanit nga Lëvizja Besa, ku në rrjetin social Facebook kreu të BDI-së ja ka postuat vendin se ku jeton, dhe sipas Limanit edhe vilat e kreut të BDI-së.

Në vazhdim ua sjellim postimin e Fatmir Limanit:

SKENER I VËRTETË

Foto1).
Unë, Babai, Naimi, XHA. ISAMI te shtëpia e Ali Ahmetit, përpara se vje në vendlindje.

Foto 2).
Kulla-Vilë e Ali Ahmetit, mbi themelet e shtëpisë së vjetër, pas ardhjes në vendlindje.

Foto 3).
Vila në Bukovik…..

Foto 4).
Kulla-Vilë e shoferit, pasi u bë drejtues, udhëzues, këshillues i tij…

Të tjera herë…, me risi…

NA NDIQ NË FACEBOOK