Connect with us

SKENA

“Me dashurinë timë”, Blero shkon në Gjermani për ta parë të dashurën dhe publikon foto me të

Published

on

Këngëtari i njohur Blero duket se nuk e ka ndërmend të ndalojë së zbuluari për publikun, detaje nga jeta personale. Kësisoj, artisti ka ndarë me ndjekësit e tij në mediat sociale një imazh enigmatik që lë goxha për të dëshiruar.

Blero është ndër personazhet më të përfolur, sidomos pas ndarjes me ish-bashkëshorten, Afrona Dika. Por, akoma më i përfolur u bë kur filluan dyshimet se është në një lidhje të re dashurie. E se është e ka konfirmuar edhe me postimin e fundit, me anë të së cilit tregon se është me të në Gjermani. “Me dashurinë time”, ka shkruar Blero në InstaStoryn e tij, ku shihet një ambient mjaftë romantik./ORAinfo/

 

NA NDIQ NË FACEBOOK