Connect with us

Lajme

“UÇK, UÇK”, deçanasit djegin flamurin e Serbisë

Published

on

Pas përfundimit të ndeshjes Zvicër-Serbi nga ku fituese e kësaj gare doli Zvicra me rezultat 3:0, festa ka shpërthyer kudo.

Sikurse në Zvicër e Gjermani edhe në Kosovë brohoritjet e vallet nuk kanë të ndalur.

Në një video të dërguar tek redaksia e Insajderit shihen qytetarë nga Deçani teksa thërrasin “UÇK, UÇK” dhe djegin flamurin serb.

NA NDIQ NË FACEBOOK