Connect with us

Lajme

Moti për sot në Maqedoninë e Veriut

Published

on

Moti sot do të jetë me vranësira, ndërsa do të fryjë edhe një erë e lehtë në drejtim të pjesës jugore.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 2 deri 7, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 7 deri 12 gradë celsius.

Ditën e diel moti pritet të jetë me vranësira dhe reshje lokale të shiut.

NA NDIQ NË FACEBOOK