Connect with us

Lajme

Ministri i Mbrojtjes: Fitoret ndaj Serbisë nuk do t’i ndalim

Published

on

Ministri i Mbrojtjes, Armend Mehaj, ka reaguar pas fitores së Zvicrës ndaj Serbisë, me rezultat 3-2.

Mehaj ka thënë se me futbollistët Granit Xhakën dhe Xherdan Shaqirin janë krenar i gjithë kombi shqiptar.

“Ushtarët” tanë në formacion të Zvicrës! Fitorja e Zvicrës është fitore e jona, prandaj le të festojmë të gjithë le të festojmë së bashku. Sonte punën e kryen “ushtarët” tanë në formacion të Zvicrës”, ka shkruar Mehaj.

“Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri, gjithë kombi krenar me karakterin tuaj luftarak. Fitoret ndaj Serbisë nuk do t’i ndalim!”.

NA NDIQ NË FACEBOOK