Connect with us

Bota

Toka nuk gjen qetësi! Dy tërmete të fuqishme lëkundin vendin shumë pranë Shqipërisë

Published

on

Italia prej dy ditësh duket se nuk po gjen qetësi.

Një ditë më parë u godit nga një tërmet i fortë me magnitudë 5.7.

Ai u shoqërua me disa pas tërmete.
Ndërkohë që ditën e stome kanë rënë dhe dy tërmete të tjerë sërish në zonën e Riminit, njëri me magnitudë 4.5 dhe tjetri me magnitudë 3.2.

NA NDIQ NË FACEBOOK