Connect with us

Lajme

Plagosje me armë zjarri në Strugë

Published

on

Një 55 vjeçar nga fshati Veleshtë i Strugës është plagosur me armë zjarri dhe po trajtohet në Spitalin e Përgjithshëm në Strugë, raporton Klan Maqedoni.

Nga policia nuk japin detaje më të hollësishme, por konfirmojnë rastin dhe thonë se po punojnë për zbardhjen e tij.

“Më datë 23.11.2022 në Njësinë për Punë të Brendshme në Strugë është raportuar se me plagë nga armë zjarri në Spitalin e Përgjithshëm të Strugës është pranuar D.B.(55) nga fshati Veleshtë i Strugës. Njësia për Punë të Brendshme Strugë merr masa për zbardhjen e ngjarjes”, thotë Merlina Islami, zëdhënëse e SPB-Ohër.

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media