Connect with us

Lajme

Emërohet komandant i ri në Stacionit Policor të Bit Pazarit

Published

on

Kreu i komunës së Çairit, Visar Ganiu në rrjetet sociale ka njoftuar se Dugagjin Kashtanjeva është emëruar komandant i ri i Stacionit të Policisë në Bit Pazar.

“Dugagjin Kashtanjeva është Komandanti i ri i Stacionit të Policisë-Bit Pazar dhe sot u zgjodh nga Këshilli Komunal i Çairit. Me këtë rast shpreh gadishmërinë tonë për bashkëpunim të vazhdueshëm”, ka shkruar Ganiu.

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media