Connect with us

Lajme

Çfare po ndodh? Hakerat Iranianë paralajmërojnë Ramën dhe ambasadoren Kim: Në “shënjestër”…

Published

on

Hakerat iranianë kanë publikuar mbrëmjen e sotme në faqen e tyre “Homeland Justice” foton e kryeministrit Edi Rama dhe të ambasadores së Shtetevee të Bashkuara të Amerikës në Tiranë, Yuri Kim.

Siç shihet edhe në foto, Rama dhe Kim janë rrethuar me të kuqe, duke nënkuptuar se mund të jenë shënjestraa e radhës përsa i përkët publikimit të të dhënave.

Advertisement

NA NDIQ NË FACEBOOK